O nas

Witamy na Olejki24.pl!

Ta strona jest platformą przeznaczoną dla klientów biznesowych (zakupy hurtowe) i  należy do firmy:

Bombay Bazaar Ashish Hinduja

ul. Aleja Krakowska 61a

05-090 Sękocin Nowy

kontakt telefoniczny: 516 500 898

kontakt mailowy: hurt@sattva.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

W razie zainteresowania ofertą prezentowana na tej stronie prosimy kliknąć na przycisk "REJESTRACJA" widoczny w prawym górnym rogu i wysłać do nas wiadomość z krótką informacją o swojej firmie i prowadzonej działalności (np. sklep, salon kosmetyczny, restauracja, hotel, etc..). Po weryfikacji (max. 24 godziny) aktywujemy konto firmowe klienta w systemie.

W razie dodatkowych pytań nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

W przypadku zainteresowania zakupami detalicznymi, prosimy o przejście na stronę sklepu www.bombaybazaar.pl

Witamy w Grupa Sattva!

Firma Bombay Bazaar to klimatyczne i przyjazne miejsce, w którym od 2009 roku oferujemy oryginalne produkty indyjskie, profesjonalną obsługę Klienta i porady kulinarne oraz pielęgnacyjne.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek SATTVA AYURVEDA (ajurwedyjskie kosmetyki) oraz EAST END (indyjskie delikatesy).

Słowo Sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy).

Grupa Sattva została założona przez Pana Ashisha Hinduja, którego od zawsze wizją było związać się ze światem Sattva.

W grupie Sattva mamy historię do podzielenia się, historię, która pomaga nam istotą ludzkim żyć zdrowo i lepiej.

Dzisiaj grupa Sattva nosi pod swoimi skrzydłami, renomy kilku marek.

1. Sattva Ajurweda - naturalne kosmetyki ajurwedyjskie z Indii stworzone z 5000-letnią legendą i rytuałami Ajurwedy, w połączeniu z nowoczesną nauką, by leczyć nasze ciała w każdy sposób.

2. East End - Zdrowe indyjskie produkty spożywcze składające się z egzotycznych zdrowych przypraw, sosów, past, mąk pszennych, oraz ryżem basmati.

3. Matką wszystkich marek jest Bombay Bazaar, który został zarejestrowany w 2009 roku. Jest to polska firma, która zajmuje się importem, eksportem i innymi dokumentami i zaświadczeniami niezbędnymi do prowadzenia działalności gospodarczej w skali globalnej.

Sattva, sposób życia jest podzielony na różne ścieżki.

 

Sattva styl życia pomaga każdemu człowiekowi na tej planecie żyć lepiej, w zdrowym stylu życia poprzez gamę produktów i renomowanych zarejestrowanych marek o jakich wspomniano powyżej.

W grupie Sattva, pomagamy rozwiązać najtrudniejsze problemy naszych klientów, leczyć  ich przez ścieżkę ajurwedyjskich ziół, które pomagają budować siłę wewnętrzną. Naturalne kosmetyki, które wspierają dobre samopoczucie zewnętrznie i zdrowe indyjskie przyprawy, które leczą nasze ciało wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Motywem Sattva od początku było podniesienie jakości życia ludzi, aby uczynić ich bardziej bogatymi poprzez zdrowie. Metodą rozwiązywania problemów jest sposób bycia zmotywowanym i entuzjastycznym  przez cały czas.

Sattva biznes jest dla ludzi, klientów, klientów takich jak Ty i ja, którzy chcą pracować dla siebie.

Dla tych którzy chcą coś osiągnąć na swojej drodze życia, poprzez pomaganie innym, a jednocześnie pomagając sobie. 

Grupa Sattva, krok po kroku buduje swój biznes, cegła po cegle i korzysta z jej narzędzi tj  z 4 marek, z którymi współpracujemy i poprzez które wprowadzamy zmiany w naszym społeczeństwie.

My wszyscy należący do grupy Sattva od samego naszego początku wierzyliśmy tylko w  zwycięstwo oraz w dobre relacje z klientami, dostawcami i pracownikami.

W tym procesie, w którym wszyscy mają szansę na wygraną, wraz z dostarczeniem, które zdobyliśmy, pomogło nam szybko wzrosnąć i zdobyć lojalność wśród naszych dostawców i klientów, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie i innych częściach świata.

Nasze marki są w  ponad 300 placówek na terenie całego kraju i dostępne od dzisiaj w 6 krajach Europy.

Planujemy osiągnąć sukces we wszystkich UE, krajach Zatoki Perskiej i USA w nadchodzących latach.

Grupa Sattva przekazuje 1%, rocznego zysku i przekazuje dla najbardziej potrzebujących organizacji charytatywnych Polsce, by wspierać je i pomagać w tworzeniu tego świata lepszym miejscem do życia dla każdego.

Razem uzdrówmy świat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.