O NAS

Witamy na Olejki24.pl!

Ta strona jest platformą przeznaczoną dla klientów biznesowych (zakupy hurtowe) i  należy do firmy:

Sattva Ayurveda Sp. z.o.o

ul. Aleja Krakowska 61a

05-090 Sękocin Nowy

kontakt telefoniczny: 533 477 407

kontakt mailowy: hurt@sattva.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

W razie zainteresowania ofertą prezentowana na tej stronie prosimy kliknąć na przycisk "REJESTRACJA" widoczny w prawym górnym rogu i wysłać do nas wiadomość z krótką informacją o swojej firmie i prowadzonej działalności (np. sklep, salon kosmetyczny, restauracja, hotel, etc..). Po weryfikacji (max. 24 godziny) aktywujemy konto firmowe klienta w systemie.

W razie dodatkowych pytań nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

W przypadku zainteresowania zakupami detalicznymi, prosimy o przejście na stronę sklepu www.sattva.pl

Witamy w Grupa Sattva!

Firma Sattva Ayurveda to klimatyczne i przyjazne miejsce, w którym od 2009 roku oferujemy oryginalne produkty indyjskie, profesjonalną obsługę Klienta i porady kulinarne oraz pielęgnacyjne.

Słowo Sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy).

Grupa Sattva została założona przez Pana Ashisha Hinduja, którego od zawsze wizją było związać się ze światem Sattva.

W grupie Sattva mamy historię do podzielenia się, historię, która pomaga nam istotą ludzkim żyć zdrowo i lepiej.

Dzisiaj grupa Sattva nosi pod swoimi skrzydłami, renomy kilku marek.

1. Sattva Ayurveda - naturalne kosmetyki ajurwedyjskie z Indii stworzone z 5000-letnią legendą i rytuałami Ajurwedy, w połączeniu z nowoczesną nauką, by leczyć nasze ciała w każdy sposób.

2. Sattva Foods - zdrowe indyjskie produkty spożywcze składające się z suplementów diety, fasolek indyjskich, soków odżywczych, egzotycznych zdrowych przypraw i olejów.

3. Sattva Wellness - produkty przeznaczone zrelaksowania ciała i umysłu: kadzidełka, olejki eteryczne, miedziane bransoletki oraz naczynia, aksesoria z drzewa neem oraz naturalne oleje.

 

 

Sattva, sposób życia jest podzielony na różne ścieżki.

 

Sattva styl życia pomaga każdemu człowiekowi na tej planecie żyć lepiej, w zdrowym stylu życia poprzez gamę produktów i renomowanych zarejestrowanych marek o jakich wspomniano powyżej.

W grupie Sattva, pomagamy rozwiązać najtrudniejsze problemy naszych klientów, leczyć  ich przez ścieżkę ajurwedyjskich ziół, które pomagają budować siłę wewnętrzną. Naturalne kosmetyki, które wspierają dobre samopoczucie zewnętrznie i zdrowe indyjskie przyprawy, które leczą nasze ciało wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Motywem Sattva od początku było podniesienie jakości życia ludzi, aby uczynić ich bardziej bogatymi poprzez zdrowie. Metodą rozwiązywania problemów jest sposób bycia zmotywowanym i entuzjastycznym  przez cały czas.

Sattva biznes jest dla ludzi, klientów, klientów takich jak Ty i ja, którzy chcą pracować dla siebie.

Dla tych którzy chcą coś osiągnąć na swojej drodze życia, poprzez pomaganie innym, a jednocześnie pomagając sobie. 

Grupa Sattva, krok po kroku buduje swój biznes, cegła po cegle i korzysta z jej narzędzi tj  z 4 marek, z którymi współpracujemy i poprzez które wprowadzamy zmiany w naszym społeczeństwie.

My wszyscy należący do grupy Sattva od samego naszego początku wierzyliśmy tylko w  zwycięstwo oraz w dobre relacje z klientami, dostawcami i pracownikami.

W tym procesie, w którym wszyscy mają szansę na wygraną, wraz z dostarczeniem, które zdobyliśmy, pomogło nam szybko wzrosnąć i zdobyć lojalność wśród naszych dostawców i klientów, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie i innych częściach świata.

Nasze marki są w  ponad 300 placówek na terenie całego kraju i dostępne od dzisiaj w 15 krajach Europy.

Planujemy osiągnąć sukces we wszystkich UE, krajach Zatoki Perskiej i USA w nadchodzących latach.

Grupa Sattva przekazuje 1%, rocznego zysku i przekazuje dla najbardziej potrzebujących organizacji charytatywnych Polsce, by wspierać je i pomagać w tworzeniu tego świata lepszym miejscem do życia dla każdego.

Razem uzdrówmy świat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.